Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Zapraszamy na Sycylię!

Komentarze

Już w czwartek 18 października w Hotelu Le Régina największa prezentacja win sycylijskich w Polsce! Spróbować będzie można win aż do 27 producentów. Rejestracja na degustację otwartą (godz. 17-19) oraz komentowaną „Stare roczniki win z Sycylii” odbywa się tutaj.

A my mamy do rozdania 5 podwójnych bezpłatnych zaproszeń na degustację ogólną. Rozlosujemy je wśród osób, które do wtorku do godz. 16 odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe:

Jakiego koloru jest wino Cerasuolo di Vittoria?

Odpowiedzi szukajcie oczywiście wśród tekstów na Winicjatywie, a nadsyłajcie przez formularz kontaktowy. Powodzenia! Przypominamy, że dodatkowe bilety na Sycylię i liczne inne nagrody można wygrać wypełniając naszą ankietę.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Wojciech Bońkowski

  Cerasuolo di Vittoria to wino czerwone. (Zaliczaliśmy też odpowiedzi bliskoznaczne). Gratulujemy zwycięzcom w naszym konkursie! Zaproszenia na degustację win z Sycylii otrzymują Agnieszka Cyganiak
  Marek Hnatyk
  Agata Spirzewska
  Katarzyna Stalka
  Karolina Zakrzacka.