Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Pehu-Simonet Champagne Grand Cru

Komentarze
Champagne Pehu Simonet Brut Selection Grand Cru
Dobre szampańskie w dobrej cenie.

Pehu-Simonet Champagne Grand Cru Verzenay Sélection

Winicjatywa kończy rok! Dziękujemy drogim Czytelnikom za wierność wspólnie spędzony czas. A urodziny oczywiście oblewamy dobrymi bąbelkami. Oto bardzo porządny szampan od małego rodzinnego producenta: dobrze położone winnice i staranna produkcja dają wino pełne, intensywne, mocno zbudowane, z ciekawym miksem nut słonych i kwaskowatych, które idealnie się nada do naszego ulubionego urodzinowego dania: pieczonego homara! Jeśli zamiast homara pieczecie kurczaka, też może być.

Ten szampan jest na tyle potężny, że wręcz przyda mu się przelanie do karafki (do szampana używamy jak najwęższej, wysokiej karafki, wino przelewamy delikatnie po jej szyjce, by nie utracić zbyt wiele bąbelków; karafkę wstawiamy do wiaderka z lodem). Nam najbardziej smakował ostatni kieliszek, co jest oznaką wina wysokiej klasy. Polecamy, zwłaszcza że cena sporo niższa od przeciętnych szampanów znanych marek. (149 zł, kupisz u importera Icando)

Źródło wina: nadesłane do degustacji przez importera.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • TKM

  stóweczek!

 • Grzegorz

  Włączyłem się gdy była tylko jedna strona w dziale „Artykuły”.Miała trzy wpisy .Dziś jest 134 strony :) Co znaczy ,że projekt jest bardzo udany.Interesujący.Świetnie podany.
  Wielu lat w zdrowiu dla Twórców i wielu przyjemnych butelek dla Nas Wszystkich – Winicjatywowiczów/Winicjatywian :)  

  • Wojciech Bońkowski

   Grzegorz

   Dziękuję wszystkim za miłe życzenia.