Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Preiss-Zimmer Sylvaner 2011

Komentarze
Preiss Zimmer Alsace Sylvaner Réserve 2011
Pyszne wino, zdumiewająca cena.

Preiss Zimmer Alsace Sylvaner Réserve 2011

Wczorajszy Festiwal Win Alzackich w Warszawie udał się znakomicie (relacja wkrótce). Jedynym problemem okazały się wysokie ceny win alzackich. W Polsce obcujemy głównie ze średnią i górną półką Alzacji, w naszych supermarketach win z tego regionu wiele nie ma i zwykle są bardzo przeciętne. Duże brawa dla importera Vininova za znalezienie bardzo solidnej serii win od producenta Preiss-Zimmer (jest to w istocie poboczna marka znanej spółdzielni z Turckheim). Tutejszy Sylvaner jest taki jak trzeba – żywy, elektryzujący, z przenikliwym posmakiem zielonego jabłka; będzie idealnie pasował do ostatnich szparagów albo na przykład do pieczonego pstrąga. A cena niemal jak w markecie. (35,90 zł, Vininova, to nowe w ofercie wino będzie dostępne w ciągu kilku tygodni)

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.