Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Statystyki lutego

Komentarze

Drodzy Czytelnicy, dziękujemy za kolejny spędzony wspólnie miesiąc. W lutym odwiedziliście nas 38 tys. razy i ponad 107 tys. razu przeczytaliście nasze teksty!

Winicjatywa statystyki 2013-02 OgółemJeżeli jeszcze nie przeczytaliście najgorętszej dyskusji w dziejach Winicjatywy, poświęconej kontrowersyjnemu tematowi dyskontów, warto to zrobić! W końcu nieczęsto spotyka się wątek ze 166 odpowiedziami. Gorącymi tematami były również kwestia akcyzy i zamawiania wina za granicą oraz degustacji win chorwackich w Krakowie.

Ponad 800 osób przeczytało nasz mega-raport z panelu degustacyjnego 101 win z Rioja. Najpopularniejszym winem dnia okazało się – to nikogo nie zdziwi – Godello z Biedronki za 24,99 zł, dystansując Rioję Campo de Hojas z Wineonline (33 zł) i… polski cydr!

Przypominamy, że cały czas prowadzimy akcję edukacyjno-promocyjną o winach z Kalifornii. Zapraszamy zwłaszcza na wyluzowane wieczory przy winie ze Złotego Stanu, które odbędą się 8.03 w Sopocie i 23.03 w Poznaniu. Wydarzeń kalifornijskich wciąż przybywa – bądźcie na bieżąco. Tematem marca będzie Kalifornia właśnie. A oprócz niej kilka niespodzianek ;–)

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.