Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Saxa Loquuntur Rioja Uno 2010

Komentarze

Carmelo Ortega Ezquerro Saxa Loquuntur Rioja Uno 2010

Carmelo Ortega Ezquerro Saxa Loquuntur Rioja Uno 2010

Wino z nowej włosko-hiszpańskiej oferty Lidla. Wiśnie, czereśnie, trochę czarnego pieprzu. Owoc w stanach średnich. Beczki brak, natomiast w końcówce trochę suche, łodygowe garbniki, więc będzie lepsze z jedzeniem niż bez. Rioja uproszczona, jednowymiarowa, ale przyjemna.

Wino z nowej oferty Lidla. Polecam bez entuzjazmu – szukającym prawdziwie dobrego wina polecam takie bardzo dobre Tempranillo w tej samej cenie ze sklepu Vinifera. Natomiast jeżeli akurat idziecie do Lidla po masło i mleko, może być. (22,22 zł, Lidl)

Źródło wina: nadesłane do degustacji przez Lidla.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Jakub Malecki

  Poprzedni rocznik był lepszy, ale za 22pln Saxa nadal jest bardzo udanym zakupem. Owocu moim zdaniem jest sporo w tym winie, budowa całkiem solidna – to z pewnością przyniesie „efekt zadowolonego Klienta”.

  • Dominik W

   Jakub Malecki

   Jak na tą cenę przyzwoita Rioja, beczka ledwo wyczuwalna to fakt. Owoc przyjemny, raczej krótkie i mało aksamitne … na drugi dzień lepsze. Jakość 5,5/10 , jakość/cena 7,5/10