Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Tesco Finest Riesling 2015

Komentarze

tesco-finest-riesling-steillage

[Zimmermann-Graeff] Tesco Finest Mosel Riesling 2015

Seria Tesco Finest była w 2016 roku jednym z jaśniejszych punktów w generalnej marketowej szarzyźnie. Wielokrotnie domagaliśmy się zwiększenia na półkach obecności tej serii i Tesco Polska zaczyna powoli ten postulat realizować. Pod koniec roku pojawiło się kilka nowych etykiet, m.in. francuskie Cahors (recenzja wkrótce) oraz dzisiejszy, bardzo porządny półwytrawny Riesling mozelski. Jest soczysty i czysty, typowy, lekki, strawny, przyjemnie pijalny. Cukru się tak bardzo nie czuje, wino doskonałe do jedzenia i to do wytrawnych potraw. Rozpoznawalnie mozelskie, chociaż uproszczone i uzdatnione do konsumpcji przez Kowalskiego (kwasowość nie jest tak cytrynowo ostra jak w wielu winach z tego regionu). W swojej cenie 29,99 zł bardzo atrakcyjny zakup. ♥♥♥

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze

  • paweł

    Bardzo fajne wino.Piłem przed świętami.No i cena była okazyjna 19,99 zł.

  • Nie kojarzy Pan, czy była to promocja w Pana Tesco, czy tak po prostu cena była niższa? Ciekawe, czy to regionalizm, czy jakaś jednorazowa akcja.

  • paweł

    Podejrzewam, że mogła to być promocja. Niestety po Nowym Roku w moim Tesco w Krakowie tego wina na półce nie było

  • trim1

    Chyba większość, jeżeli nie wszystkie wina Tesco Finest były ostatnio przecenione.