Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, zbierając anonimowe dane dotyczące korzystania z portalu (strona wejścia, czas trwania wizyty, klikane linki, strona wyjścia, itd.) za pomocą usługi Google Analytics lub podobnej. Zbierane dane są anonimowe – w żaden sposób nie pozwalają na identyfikację użytkownika.

Opuść stronę

Forum

Najlepsze wina 2020 do 50 złotych [z marketów, dyskontów i sieci sklepów]

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

  • Udało nam się dotrwać do końca 2020 roku, który już za nami. Był to rok bardzo różny od poprzednich, również w kwestii win jakie degustowaliśmy, piliśmy oraz miejsc w jakich je kupowaliśmy.

    Jestem ciekaw Waszych zestawień najlepszych win szeroko dostępnych w marketach, dyskontach czy małych sieciowych sklepach.
    Przypomnę, że np. w Biedronce pojawiły się znane etykiety z dopiskiem Reserva. Pewnie było więcej ciekawych win które zapadły Wam w pamięci.
    Zachęcam do podzielenia się opiniami i wspomnieniami :)

    Odpowiedz
  • Moim faworytem, o doskonałym QPR był Matysak ze słowackiej oferty Lidla.

    • Adam Lunitz

      O tak, zaskakująco dobre wino :). Ja się bardzo cieszę, że do stałej oferty weszło Vinho Verde Branco w Biedronce.
      Tym bardziej, że do Portugalii uwielbiam wracać z sentymentem :)

      • Krelke _

        O właśnie! To też było dobre wino. Niech już będzie lato…

  • Blogger

    https://www.instagram.com/p/CG2emthHiyY/

    Polecam tego Pinota z Langwedocji, świeży owoc, dobrze zbalansowane wino, po prostu smaczny. 40 zł w warszawskim SAM (trzy oddziały), ale importuje go duża firma więc pewnie pojawia się tu i tam.

  • W Auchan Laszlo Kvaszinger serwuje furminta… Wziąłem, choć pogoda nie sprzyja, bo cena dobra 40 zł, a producent uznany… :-)

    • Konstanty Jaxa-Rożen

      i ja tez tak zrobiłem!!!ale jeszcze nie otworzyłem.