Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Adegas do Miño Lauro

Komentarze

Adegas do Miño Lauro

Adegas do Miño Lauro

W Lidlu rozmawiamy aktualnie o winach węgierskich, ale przy okazji ostatniej wizyty w markecie moją uwagę zwróciła dyskretna kwiatowa etykieta przycupnięta gdzieś w kącie między półsłodkim Dornfelderem a tanią Crianzą. Okazuje się, że to wino stołowe (według nowej nomenklatury – vino de España) z ukochanej winomańskiej Galicji w Hiszpanii. Co prawda milczą o nim internety, producent schował się nawet przed wujkiem Googlem, ale wino w swojej cenie 14,99 zł okazało się całkiem niezłe. To zapewne mieszanka gron – wyczuwa się tu trochę słono-owocowego Albariño, ale też coś zdecydowanie kwaśniejszego. Całość jest soczysta, lekka, świeża. Przyzwoite – nie warto po nie specjalnie jechać do sklepu, ale przy okazji wypadu po ośmiorniczki albo sezonowaną wołowinę… ♥♥

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze

  • Joanna

    A u mnie jest wino węgierskie, a nie ma ono recenzji. To jakies uzupełnienie oferty węgierskiej?

  • Nikt tego nie wie! To tak na ilustrację mojej tezy, że oferty w Lidlu są wprowadzane kompletnie bez żadnego planu.

  • U nas było od samego początku oferty, ale go nie kupiliśmy.