Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Wrzucamy szósty bieg!

Komentarze

Dziś piękny dzień. Wpis jest późno, bowiem Winicjatywa musiała odespać wczorajsze świętowanie. Mamy dla Was dobre wieści. Jak wiecie, ruszyliśmy ostatniego dnia stycznia. Po dwóch miesiącach możemy powiedzieć, że dużo udało nam się osiągnąć. Do tej puli dołączamy kolejny sukces. Zakończyliśmy rozmowy z inwestorem (M. Shanken Communications, Inc. – teraz to już oficjalne). Obecnie finalizujemy rozmowy z nowymi partnerami merytorycznymi. Tu również sukces. Będzie się działo! Dwa tematy są ustalone na 100%.

Partnerswo dla Pokoju

1. Czas Wina – redakcja tego prestiżowego magazynu będzie odpowiedzialna za przegląd rynku win dyskontowych na zlecenie Winicjatywy. Outsourcing tego kontentu to jedyne wyjście, bowiem obecnie redakcja Winicjatywy nie jest w stanie obrobić otrzymywanych próbek. Od najbliższego tygodnia wina kosztujące poniżej 14,99 zł degustowane będą w Krakowie, pozostałe w Warszawie przed dotychczasowy zespół.

2. Sstarwines – największa w Polsce baza opinii o winach, patelniach i tenisie od jutra będzie częścią naszego portalu. Cieszymy się niezmiernie, dodatkową korzyścią z połączenia będzie wymiana know-how z dziedziny web designu i usability.

Wkrótce powiadomimy Was o kolejnych zmianach!

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

  • Mateusz Papiernik

    Dzisiejszego dnia widzę, że Winicjatywa jest w iście szampańskim humorze :)))

  • Mikołaj Wierzbicki

    „wymiana know-how z dziedziny web designu i usability” – to jest okrutne ;)