Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Jest nas coraz więcej

Komentarze

Kwiecień był kolejnym dobrym miesiącem dla Winicjatywy. Nasz młody portal znów pobił rekordy oglądalności i czytelnictwa. Odwiedziło nas ponad 10 tys. unikalnych użytkowników, czyli aż 34% więcej niż w marcu. Łącznie zanotowaliśmy blisko 24 tys. odwiedzin i przeszło 82 tys. odsłon. Średnia długość wizyty jest wciąż bardzo wysoka – 4’37” a średnia głębokość odwiedzin to 3,45 strony.

Winicjatywa statystyki 2012-04 Ogólnie

W kwietniu opublikowaliśmy 79 tekstów własnych, w tym popularne wideo o polskich winach, jak wybierać wino w markecie, jak otworzyć stare wino. Najchętniej czytaliście artykuły o nowej ofercie win francuskich w Biedronce oraz nowym katalogu Winkolekcji (aż 49 komentarzy). Czytane i lubiane były też nasze primaaprilisowe żarty o Robercie Parkerze i Magazynie Winko. Niezmiennym powodzeniem cieszą się polecane przez nas „wina dnia”, m.in. Quadrifolia z Biedronki, Muscadet z Tesco i Pinotage z Sami Swoi.

Zamieściliśmy w ciągu miesiąca 342 komentarze do naszych tekstów, oprócz Winkolekcji i Biedronki najciekawszymi tematami były Bordeaux 2011 i targi EuroGastro. Z kolei wśród naszych 877 fanów na Facebooku najwięcej pozytywnych emocji wywołały teksty naszego nowego autora Kuby Janickiego oraz Izy Kamińskiej.

Winicjatywa statystyki 2012-04 Źródła odwiedzin

Dziękujemy za zaufanie! Maj będzie na Winicjatywie miesiącem nowości. Już wkrótce coś dla oka, coś dla ucha i oczywiście niezmiennie coś dla podniebienia i ducha. Bądźcie z nami!

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • pawelB

  kiedy spotkanie w Kongresowej?  :)

 • Grzegorz

  Czyli…jest dobrze. Teraz tylko poprawiać co można jeszcze poprawić i nie psuć bo działa …a będzie bardzo dobrze. :)

  • Izabela Kamińska

   Grzegorz

    Dzięki w imieniu całej ekipy:)))

 • Bialenadczerwonym

  Widzę, że wśród źródeł białenadczerwonym mieści się pomiędzy Deo a Wojciechem Bońkowskim. Bardzo mi pasuje taka pozycja:)

  • Wojciech Bońkowski

   Bialenadczerwonym

   Dobrze że się zgłaszasz w charakterze kordonu sanitarnego :-)

   • Bialenadczerwonym

    Wojciech Bońkowski

    To już raczej wolę czuć się pomostem:)