Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Dziękujemy za luty

Komentarze

Drodzy Czytelnicy,

Winicjatywa działa od miesiąca. W ciągu 30 dni (licząc dzień naszego debiutu 31.01) opublikowaliśmy 76 tekstów i wideo. Odwiedziliście nas w tym czasie ponad 15 tys. razy, a nasze teksty miały 61 tys. odsłon. Zamieściliście ponad 230 komentarzy. Dziękujemy! To zobowiązuje.

Winicjatywa statystyki luty 2012

Szczególnie dziękujemy naszym fanom na Facebooku, bardzo aktywnie czytającym nasze treści. Przypominamy, że abonenci naszego newslettera jako pierwsi dowiadują się o planowanych degustacjach i imprezach. A w marcu będzie ich wiele! Zapowiadamy m.in. mecz degustacyjny tandemu Bieńczyk–Bońkowski, spotkanie z kultową winiarnią chorwacką Korta Katarina oraz degustację najlepszych win węgierskich, m.in. St. Andrea, Sauska i Disznókő. Nie przegapcie tego!

Winicjatywa statystyki luty 2012 źródła wejść

Największym zainteresowaniem Czytelników cieszyły się teksty o niedrogich winach z dyskontów, ale również blog Marka Bieńczyka oraz agregator blogów. Będziemy nadal publikowali zarówno treści dla początkujących miłośników wina, jak i pogłębione artykuły dla maniaków. W marcu wiele innych nowości. Nowe treści codziennie! Więc zapraszamy codziennie.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Grzegorz

  Czy Winicjatywa planuje ‚wypad degustacyjny’ na VinCe Budapest 2012 za 3tygodnie ?  Jeśli tak ,to czy nie byłby dobrym pomysł, by zorganizować się wspólnie …? tzw.Redakcja razem z Sympatykami… ? Nie mam na myśli szukania ‚okazji’ i pakowania się komuś do auta :) Choć z drugiej strony nie ma problemu bym to ja kogoś chętnego zabrał(na ten moment planuję wyjazd na sobotę/niedzielę…bez piątku)  Chodzi mi raczej o wspólne degustacje na miejscu,trochę nauki,podpatrywań,podpowiedzi…  

 • Mateusz Papiernik

  Brawo Winicjatywa! :-) Oby tak dalej – fantastyczna i coraz bogatsza w treści przystań dla miłośników wina. W zasadzie nie mam dnia bez zajrzenia tutaj, a zagląda się miło :-)

  • Izabela Kamińska

   Mateusz Papiernik

    Balsam na nasze serca!:)