Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Undurraga Chardonnay 2011

Komentarze
Undurraga Chardonnay 2011
Niesamowita wyprzedaż.

Undurraga Chardonnay 2011

Ot, dobre nowoświatowe Chardonnay. Raczej słodkawe niż kwaśne, z wyraźnymi nutami krówki-ciągutki, melona i banana. Jeśli ktoś lubi taki styl, wino zasługuje na polecenie, jest dobrze zrobione i uczciwie wycenione na 24,90 zł.

Najlepsza rzecz na temat tego wina to jednak 50-procentowa promocja, którą obecnie oferuje Alma. Wszyscy członkowie Klubu Konesera otrzymali smsa uprawniającego do dużej zniżki już przy zakupie jednej butelki tego wina. (Członkiem klubu można zostać dokonując w Almie zakupu na 200 zł i logując się na stronie www.almamarket.pl). A takie wino za 12,45 zł to już nie lada okazja. Promocja trwa do 19.11 lub wyczerpania zapasów i objęty jest nią również Cabernet Sauvignon, które nie kupowałem. (sklepy Alma)

Alma promocja
(Cytuję za Twitterem Czerwone czy Białe?).

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Anonim

  A to drugie?

  • Wojciech Bońkowski

   Anonim

   Nie piliśmy.

 • Paweł Morozowicz

  Sibaris to wyższa linia Undurraga, taki varietal+ oscylujący w okolicach hiszpańskich roble. W cenie niższej o 50% relacja jakość/cena zdecydowanie na +, w cenie regularnej szału nie ma.

 • Grzegorz

  W sms-ie od Almy jest wymienione tylko chardonnay Undurraga i cab.sav Sibaris ,ale okazuje się że(tak przynajmniej jest w Rzeszowie – dziś sprawdziłem) inne wina z tych dwóch etykiet też podlegają promocji.