Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Tajinaste Paisaje de las Islas 2013

Komentarze

PAISAJE_DE_LAS_ISLAS-2

Tajinaste Paisaje de las Islas 2013

To wino sygnalizowałem już po wiosennych degustacjach win z Kanarów. Wtedy zrobiło doskonałe wrażenie, najlepsze z win białych z tej egzotycznej lokalizacji. No to teraz, gdy wina znalazły polskiego dystrybutora, wrażenie jest wprost piorunujące! Porównania wulkaniczne przy winach z Kanarów to truizm, ale Paisaje to naprawdę wulkan egzotycznych owoców – ananasów, grejpfrutów, pomelo, bananów, a to wszystko obficie posypane mineralną solą. Starzenie w beczce dało lekki pieprzyk, ale naprawdę nie jest na pierwszym planie. W smaku rozwija się w stronę pszczelego wosku, miodu, rozgrzanego marmuru… Rewelacyjne do mocniej przyprawionych, egzotycznych potraw takich jak tajski kurczak czy kuchnia karaibska.

Wyżyny ekspresji! Teneryfa to piękna wyspa wakacyjna, ale okazuje się, że potrafi zrobić też wielkie wina.

Do kupienia za 89 zł w sklepach El Catador w Warszawie (Saska Kępa i Powiśle) i przez internet (zobacz też ich inne wina z Kanarów). Do innych sklepów i restauracji wino dystrybuuje Hiszpański Smak.

Źródło wina: próbowane na Kiermaszu Winicjatywy.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.