Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Plusy i minusy

Komentarze

Drodzy Czytelnicy, statystyki odwiedzin naszego portalu w czerwcu to 14757 odwiedzin, 38808 odsłon i 5589 unikalnych użytkowników. To 10–27% mniej niż w maju. Opublikowaliśmy jednak mniej tekstów – 40; średnia czytalność jednego artykułu była więc większa niż w poprzednich miesiącach (970). Wśród Czytelników witamy serdecznie coraz większą grupę przybywającą do nas via wyszukiwarka Google, a także naszych już 947 fanów na Facebooku.

Winicjatywa statystyki czerwiec 2012

Najchętniej czytaliście tekst o nowej ofercie Lidla, sobótkowej degustacji u Mielżyńskiego oraz naszych propozycjach win do meczu. (Automatycznie staje się listą win piknikowych obowiązującą całe lato). Waszym ulubionym winem dnia było francuskie Le 20 Rouge z Biedronki oraz musująca Cava Segura Viudas Vintage. Często zaglądacie do agregatora blogów, i słusznie, bo ciągle dodajemy tam nowe ciekawe blogi! Wśród innych nowości zwracamy uwagę na mapę sklepów, gdzie zaczęliśmy uwzględniać najlepsze sklepy zagraniczne. Na początek Paryż, Londyn i Berlin a sukcesywnie będziemy dodawać sklepy winiarskie we wszystkich większych miastach Europy.

Winicjatywa statystyki czerwiec 2012 źródła odwiedzin

Wkrótce kolejne nowości! W lecie zaprosimy Was na kiermasz win z Nowego Świata oraz prezentację portugalskiego Vinho Verde.  I nowe teksty codziennie, więc zapraszamy codziennie.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.