Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Plaisir 75cl

Komentarze
Roger Sabon Plaisir 75cl
75 cl szczęścia.

Roger Sabon Plaisir 75cl

Nazwę tego wina można swobodnie przetłumaczyć jako „750 ml przyjemności” i ta nazwa mówi wszystko. Frajda z wina w stanie czystym. Czereśnie, truskawki, śliwki lekko posypane pieprzem. Soczyste, owocowe, zmysłowe, bezproblemowe, doprawdy ma wszystko, co powinno mieć wino z Doliny Rodanu. Teoretycznie jest to tylko wino stołowe, ale w rzeczywistości jest klasy niezłego Côtes du Rhône. W tej sytuacji nie ma co się zastanawiać – brać! (37,50 zł, Enoteka Polska)

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Guillaume Deliancourt

  Whoa,price is a killer!

  • Wojciech Bońkowski

   Guillaume Deliancourt

   Omyłkowo podaliśmy cenę 25,50 zł, w rzeczywistości cena Plaisir to 37,50 zł. Przepraszamy. 25,50 zł to cena wina Le Sabounet od tego samego producenta, które również polecamy.
   / We have listed the wrong price, the actual price for this wine is 37,50 zł.  25,50 zł buys you Le Sabounet from Sabon which is also recommended.