Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Ikella Torrontés 2010

Komentarze
Melipal Ikella Torrontes 2010
Nowoświatowa rześkość za niecałe cztery dyszki.

Melipal Ikella Torrontés 2010

Dosyć prosta butelka sprowadzana przez Winkolekcję, ale dająca dużo przyjemności z picia. Porządnie zbudowane, kwiatowe z wyraźnymi owocami tropikalnymi; brzoskwinie i mandarnyki. Sporo też kwasowości, która ożywia je i dodaje mu werwy. Jeśli w końcu przyjdzie naprawdę upalne lato i na obiad tylko sałatka będzie do zdzierżenia, to Torrontés będzie idealnym kompanem. Oczywiście zawsze chciałoby się kupować takie wina za mniejsze kwoty, ale w tym przypadku są to dobrze wydane pieniądze. (39,50 zł; , dostępne również m.in. w Podkowa Wine Depot)

Źródło wina: próbka otrzymana od importera.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

  • Mateusz Papiernik

    W okolicach 40zł polecam również Finca La Linda Torrontes z winnicy Luigi Bosca. Bardzo owocowe i dość mocno skoncentrowane. Uwielbiam Torrontes z szeroko pojętymi smakami słodko-kwaśnymi i z chińszczyzną – sprawdza się nie tylko latem.