Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Man Vintners Rosé 2010

Komentarze
Man Vintners Old Vine Rosé 2010
Pastelowy róż do bezproblemowego picia.

Man Vintners Old Vine Rosé 2010

Wiosna na razie w kratkę, ale zdarzają się cieplejsze dni. W weekend ma być bardzo gorąco. Trzeba więc zrobić miejsce w lodówce na rosé. Intensywny owoc i odświeżający charakter win różowych idealnie dopasują się do okazji.

Znam wiele osób, które chętnie piłyby wina różowe, ale przeszkadza im kwasowość. Dla nich właśnie jest ten róż z  RPA: kwas ma umiarkowany, owoc jest okrągły, bogaty, truskawkowy, wręcz trochę kompotowy, co nie będziesz przeszkadzało, jeśli mocno schłodzimy i będziemy pić beztrosko, na luzie przy dobrym pikniku. Przyjazna cena. (35 zł, importer: Fine Food Group, kupisz m.in. w katowickim Wine Me Up)

Źródło wina:  zakup własny autora.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

  • Mateusz Papiernik

    Z tą kompotowścią to się w sumie nie zgodzę. Miałem przyjemność osatnio pić to Rose na degustacji i zaskoczyło mnie właśnie relatywnie niską kompotowością — po nawałnicy Rose, które klasyfikowałem jako „nudna truskawka z mysim posmakiem”, to wino miało w sobie sporo całkiem fajnych aromatów i mało natarczywej kompotowości. Nic ambitnego, ale dużo przyjemniejsze, niż większość codziennych Rose jakie wcześniej piłem. Nie wiem czy wydałbym te 35zł, ale nastawiało mnie do siebie pozytywnie.