Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Konkurs: ziarno prawdy

Komentarze

Kochani Czytelnicy!

Mamy nadzieję że uśmiechnęliście się, czytając nasze teksty primaprilisowe. Wbrew pozorom niemal wszystkie kryły w sobie ziarno prawdy, albo nawet więcej niż ziarno.

Ogłaszamy konkurs! 2 butelki dobrego węgrzyna rozlosujemy wśród osób, które wskażą materiał Winicjatywy z 1.04 zawierający same bzdury. Odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) prosimy wysyłać poprzez formularz kontaktowy. Rozwiązanie konkursu we wtorek 3.04 o godz. 9.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Wojciech Bońkowski

  Kończymy konkurs. Nie padła ani jedna prawidłowa odpowiedź! Teksty „Parker za kratkami”, „Polskie wina w czasie prezydencji” i „Magazyn Winko” zdecydowanie nie są najbardziej wyssanymi z palca! Opierają się na różnych prawdziwych elementach.
  Natomiast z żalem informujemy, że z powodu licznych obowiązków bloga na Winicjatywie nie będzie prowadził Leszek Miller. Z Sophią Prestige to niestety też nieprawda.

  • pawelB

   Wojciech Bońkowski

   co za szkoda, tak czysta, wręcz zdezynfekowana latami degustacji lokalnych wyrobów z ziemniaków i pszenicy (dawniej – żyta) paleta smakowa imć Millera byłaby prawdziwym odświeżeniem naszego klasowo niesłusznego profilu o tak odrażająco mieszczańskim i burżuazyjnym podejściu. czuję jedność z moim proletariackim towarzyszem o tak staropolskim i szlachetnym imieniu. nie zamykajmy mu drzwi.

  • Zdjęcie profilowe Klf Rrgg
   Zdjęcie profilowe Klf Rrgg
   klf

   Wojciech Bońkowski

   Więc losowanie wśród uczestników konkursu? :)