Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Konkurs! Wygraj bilet na degustację Chile

Komentarze

Drodzy Czytelnicy,

zapraszamy serdecznie na polski etap Chilean Wine Tour. W Dniu Kobiet, 8 marca 2012 w warszawskim hotelu Hyatt wina chilijskie zaprezentuje blisko 30 wystawców. Będzie to wyjątkowa możliwość przybliżenia bogatej palety smaków, aromatów, kolorów win z Chile polskim winomanom.

Wines of Chile

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na tę znakomitą degustację! Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania. Odpowiedzi przesyłajcie za pomocą naszego formularza kontaktowego. Zaproszenia wylosujemy wśród prawidłowych odpowiedzi. Wyniki – 7 marca.

1. W Chile przez wiele lat uprawiano odmianę Carménère w przekonaniu, że to Merlot. Podobna pomyłka dotyczy również białych odmian winorośli. Która z którą została pomylona?

2. Jak nazywa się najbardziej na południe wysunięty region winiarski (z apelacją DO) w Chile?

3. Która popularna marka chilijskiego wina powstała na kanwie legendy o diable strzegącym piwnicy?

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

  • Mateusz Papiernik

    Z ciekawości ino czystej — kiedy należy spodziewać się wyników i czy zostaną publicznie ogłoszone, czy jedynie szczęśliwiec dostanie od Winicjatywy maila? :)