Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Konkurs walentynkowy

Komentarze

Konkurs walentynkowy! Do wygrania butelka „prawdziwego” szampana. Mało kto pamięta, że AOC Champagne to nie tylko wytrawne wina musujące, ale też słodkie, deserowe. Champagne Autréau demi-sec będzie idealnym towarzyszem walentynkowych deserów takich jak faworki, owocowe ciasta czy musy. Odważni spróbują go nawet do czekolady.

Butelkę szampana rozlosujemy wśród Czytelników, którzy poprzez formularz kontaktowy odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe:

Jaki kraj na świecie produkuje najwięcej win różowych?

W odpowiedzi prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu do wysyłki i numeru kontaktowego dla kuriera. Gwarantujemy dostawę flaszki przez Walentynkami! Na odpowiedzi czekamy do wtorku 12.02 do godz. 12:00. Butelkę wysyłamy tylko na terenie Polski.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.