Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

#Konkurs: Nowa Zelandia

Komentarze

21 marca w Warszawie odbędzie się zamknięta degustacja win najlepszych producentów z Nowej Zelandii. Winicjatywa wynegocjowała jednak dla swoich Czytelników 5 podwójnych zaproszeń na to wyjątkowe wydarzenie. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie:

Jakie było pierwsze recenzowane na Winicjatywie wino z Nowej Zelandii?

Odpowiedzi wysyłajcie przez formularz kontaktowy do czwartku 14 marca do godz. 14. Oprócz odpowiedzi prosimy podać imię i nazwisko. Powodzenia!

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Wojciech

  Szkoda, że ten portal jest coraz bardziej warszawocentryczny. Ta degustacja jest wszak w Warszawie, prawda? Nie dla wszystkich musi to być oczywiste. 

 • Wojciech Bońkowski

  W piątek organizowaliśmy degustację w Sopocie a za tydzień w Poznaniu. Degustację win z Nowej Zelandii organizuje Ambasada Nowej Zelandii. Pozdrawiamy!

 • Barolo

  Człowiek pracujący nie ma szans na udział :-(

 • Wojciech Bońkowski

  Żałujemy. Imprezy które my sami organizujemy są dostosowywane do ludzie pracy ;-)

 • Mikołaj Wierzbicki

  Bo to pewnie impreza dla ludzi, którzy tam idą do pracy ;)

 • Wojciech Bońkowski

  Konkurs zakończony!
  Prawidłowa odpowiedź to Matahiwi Merlot 2007, recenzowane na Winicjatywie 17 II 2012: https://winicjatywa.pl/2012/02/17/matahiwi-merlot-2007/
  W tekście Marka Bieńczyka „Z kobiecej ręki” z 27 I 2012 pojawiła się pierwsza na Winicjatywie wzmianka o winach z Nowej Zelandii, ale nie była to recenzja, bo autor opisywanych win nie pił ;-)

  Podwójne zaproszenia na degustację win z Nowej Zelandii (21.03 w Warszawie w barze Panorama w Marriotcie, godz. 13–17) wygrali:

  Łukasz Dulniak
  Anna Rostkowska
  Joanna Sawicka
  Joanna Wasiewska
  Aleksandra Waźbińska

  Gratulujemy i zapraszamy! Kolejny konkurs w przyszły wtorek.