Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Gorgorito Rueda 2011

Komentarze
Copaboca Rueda Gorgorito Verdejo 2011
Na spotkanie ze świeżością.

Copaboca Rueda Verdejo Gorgorito 2011

Polecałem Wam ostatnio kilka białych hiszpańskich Verdejo, ale to wino jest tak pyszne, że zrobię to znowu. Ma wszystko to, za co kochamy Verdejo – świeżość, rześkość, świetny intensywny owoc spod znaku cytrusów i egzotycznego mango – a do tego ładne opakowanie i praktyczną zakrętkę zamiast nikomu niepotrzebnego plastikowego korka. No i przyjazną cenę: za 27 zł kupicie je u importera Romana Dąbrowskiego w Beczce Amontillado a za 32–35 zł we wtajemniczonych sklepach takich jak Międzywinami w Podkowie Leśnej oraz Ex Cellars na ul. Boya przy pl. Unii Lubelskiej.

Aha, Gorgorito występuje też w wersji czerwonej, która jest równie dobra – Tinta de Toro 2011 jest soczysta, lekka, radosna i cudownie bezbeczkowa.

Copaboca Gorgorito Tinta de Toro 2011
Też pyszne.

Źródło win: własny zakup autora.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.