Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Barale Barolo 2008

Komentarze
Fratelli Barale Barolo 2008
Wesołych Świąt!

Fratelli Barale Barolo 2008

Wesołych Świąt! Życzę Wam wszystkiego winnego najlepszego. Win prawdziwych, autentycznych, niezakłamanych, które nigdy nie leżały obok gumowego węża i którym nie aplikowano garbników z proszku. Win szczerych, uczciwych, z radosnym naturalnym uśmiechem, a nie beczkowym botoksem. Win lokalnych, nieglobalnych, które rodzi Matka Ziemia i które człowiek przyjmuje z wdzięcznością gościa na tej ziemi (to cytat z pana Barale, więc odpowiedni do okazji). Win szczupłych, a nie grubych, zdrowych i energicznych z naturalną kwasowością i bez cukru resztkowego (chyba że pijecie tokaj). Pasujących do prawdziwego jedzenia, a nie tylko do burgera i serialu. Pięknych, esetycznych, aromatycznych, przejrzystych i krystalicznych. Takich jak to. Wszystkiego najlepszego!

128 zł, kupisz w Syrena Sklep & Bar. Źródło wina: udostępnione do degustacji przez importera.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Irek Wis

  Dzięki i wzajemnie 

 • Mateusz Papiernik

  Dzięki wielkie i wzajemnie, pozdrowienia dla całej ekipy Winicjatywy — spokojnych i radosnych Świąt :) No i fantastycznego Tokaja i Pinota (Wojtku), jak równiez Rieslinga i Chablis (Sławku) na stole! :))))

  • Sławek Chrzczonowicz

   Mateusz Papiernik

   bardzo dziękuję, riesling sie chłodzi

 • Marek

  Dziękuje i wzajemnie!