Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Chablis Domaine de Biéville 2011

Komentarze
Louis Moreau Chablis Domaine de Bieville 2011
Wino dobre, cena fantastyczna.

Louis Moreau Chablis Domaine de Biéville 2011

Jeśli idą Święta, to w ursynowskim Leclerku rzucą nowe wina. I rzucili. Ok. 200 etykiet z całej Francji. Wielkie nazwiska, przebojowe ceny (nie zawsze, ale okazji nie brak). Pełne sprawozdanie z tej akcji już wkrótce na Winicjatywie, a na razie bardzo polecam do niedzielnego sandacza albo może ostryg to pyszne Chablis. Typowe, charakterystyczne, głębokie, świeże, mineralne i satysfakcjonujące. Podpisał je Louis Moreau, bardzo znany winiarz z Chablis. I to jest duża zmiana wobec taniego Chablis, jakie dotąd mogliśmy kupić w supermarketach i dyskontach. Nie jest to najtańsze Chablis w historii Polski – Lidl i Biedronka oferały już wino z tej apelacji po 29,99 zł, chociażby to, dawniej polecane przeze mnie, ale były one wersjami bardzo podstawowymi, takimi prawie-podróbami. Tutaj mamy Chablis pełną gębą, przy którym się nie tęskni z inną butelką o tej nazwie. A w takim kontekście cena robi się okazyjna. (44,75 zł, Leclerc Ursynów)

Źródło wina: degustowane na oficjalnej imprezie organizowanej przez Leclerka.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.