Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Cala Buig Bobal 2009

Komentarze

Cala Buig Bobal

Szczep Bobal czytelnicy Winicjatywy już znają i kochają. Ta butelka warta jest każdej wydanej złotówki (22 w sklepie Sami Swoi). Ma wszystko, co niedrogie wino codzienne mieć powinno: owocowość, średnie taniny, średnią kwasowość, lekkość. Otworzyłam je na szybko, ponieważ wróciłam do domu z dwoma hamburgerami z nowootwartego burgerbaru na Olkuskiej (jeden burger był z polskiego Angusa, drugi z japońskiej Wagyu) i chciałam szybko porównać jakość obu kanapek oraz spróbować do nich jedną z pozycji na mojej liście win do sprawdzenia. Pełen sukces: burgery jak marzenie (Wagyu zdobyła więcej punktów za soczystość), wino pasowało i pite wiele godzin później samo też nie rozczarowało. Polecam więc jedno i drugie!

A! Warto zwrócić uwagę na etykietę z malunkiem „współczesnego kubisty” hiszpańskiego Eduardo Bermejo.

Źródło wina: zakup własny autorki.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.