Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Saint-Chinian Les Terres Blanches 2011

Komentarze
Borie La Vitarele Saint-Chinian Les Terres Blanches 2011

Gorący oddech Południa.

Borie La Vitarèle Saint-Chinian Terres Blanches 2011

Wyróżniające się wino sobotniej degustacji Winicjatywy w Sopocie. Bardzo ładnie wypichcona Langwedocja, wino zdecydowanie mocne, o bogatym, aż wpadającym w słodycz owocu i słusznym alkoholu (14,5%), trzymanym w ryzach przez dobre garbniki. Zdroworozsądkowy styl starej Francji, wino wytrawne, zdecydowanie do jedzenia, skoncentrowane, świetnie zrobione. Przy dużej masie równowaga bez zarzutu. A do tego bardzo atrakcyjna cena (49 zł); przy zakupie kartonu zwróci się mentalnie bilet TLK do Trójmiasta. (kupisz w sklepach Cyrano & Roxane w Sopocie i Gdyni)

Źródło wina: udostępnione do degustacji przez importera.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • temi

  Składam zażalenie: pojechałem jak idiota 40 km z kaszubskiej miejscowości do Sopotu do Cyrano & Roxane nabyć rzeczone wino (albo któreś inne od rzeczonego Francuza polecane przez Sz.P. Redaktora) i dowiedziałem się z ust zdziwionej kelnerki, że sprzedaż detaliczna ZAWSZE ODBYWAŁA SIĘ WYŁĄCZNIE W SKLEPIE W GDYNII. W Sopocie jest tylko restauracja, gdzie wino to serwuje się do posiłku…

  • Wojciech Bońkowski

   temi

   Przepraszam za fatygę, powtarzałem informacje zasłyszane (być może błędnie) od właściciela.