Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Blaxland Shiraz 2011

Komentarze
Blaxland Estate Shiraz 2011
Smaczne antypody w rewelacyjnej cenie.

Blaxland Estate Shiraz 2011

Nie spodziewałem się, że będzie takie dobre. W końcu Australia z najniższej półki to u nas zwykle wina sztuczne, przemysłowe, a nawet ów „Australia Red” z Tesco za 9,99 zł, który jakoś tam chwaliłem dawniej, ma smak wina z koncentratu. Żeby się czegoś sensownego z antypodów, trzeba wydać ok. 30 zł i sięgnąć np. po Jacob’s Creek.

A tu za dwa razy mniej zupełnie dobry czerwoniak. Dobry owoc (porzeczki i śliwki), zapachy są odrobinę przydymione, ale jest też dobra świeżość. Nie jest za ciężkie ani za słodkie. Co ciekawe, wino przez parę godzin po otwarciu nie rozpada się na kawałki (jak większość win na tej półce cenowej), tylko wręcz się poprawia. W swojej cenie bardzo satysfakcjonujący zakup. (12,99 zł, Tesco)

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • Morfeusz300

  Witam ja mam takie pytanko,odnośnie ceny ile to wino kosztuje w Polsce 12,99zł?????

  • Wojciech Bońkowski

   Morfeusz300

   tak jak napisaliśmy, 12 złotych 99 groszy polskich za butelkę 750 ml w Tesco.

 • Morfeusz300

  Mieszkam w UK i tutaj za butelkę tego wina trzeba zapłacic 10fuli jak jest promocja to 5!!!!!!!!Bardzo dobre winko :))))