Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Bedin Prosecco Treviso

Komentarze
Bedin Prosecco Treviso Frizzante
Zamiast cukierkowego melona – głęboki grepjfrut.

Az. Agr. Colli Asolani di Bedin Prosecco Treviso Frizzante

Ciekawe, „inne” Prosecco. Nie jedzie na cukrze ani czystym owocu, jak wiele innych, w smaku jest zdecydowanie wytrawne. A wysoka kwasowość i wyraźna goryczka sprawiają, że zamiast radosnej bańki mydlanej mamy tu poważne wino do jedzenia. Może nie do szynki, którą ostatnio polecałem jako „żonę dla Prosecco”, raczej czegoś poważniejszego, sera albo ryby. Jest w tym Prosecco coś z wiejskiej solidności, głębią smaku i bezkompromisowym, gorzkawym, grejpfrutowym smakiem wyraźnie się odcina od wielu „winopodobnych”, mgławicowych Prosecco. Polecam! (37 zł,do nabycia w sklepach Zacne Wina na Kabatach i w Izabelinie, a także m.in.  w Podkowa Wine Depot, Lodach na Patyku oraz Naszych Przysmakach na ul. Zajączka 9a w Warszawie)

Źródło wina: własny zakup.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.