Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

„Kick Ass” + Gato Negro

Komentarze

Izabela Kamińska: Ten film to totalna delirka. Albo go pokochacie, albo znienawidzicie. Oczywiście, w ten weekend jest też „Incepcja” na HBO, ale wiadomo, że każdy to widział i każdy się już zachwycił. Natomiast „Kick Ass” – szalona opowieść o sierotowatym superhero i jego małej pomocnicy, zniknął z kin dość szybko i pewnie wielu z Was nawet przez sekundę nie rozważało zobaczenia go!

Zróbcie to dla mnie: włączcie Canal+ w niedzielę o godz. 22:00 i odpłyńcie! To połączenie Tarantino z „Sin City” i „Little Miss Sunshine”, leje się krew, jak w azjatyckich produkcjach, mamy coś w stylu Batmana, ale kocica ma zaledwie 11 lat, wisienką na torcie jest kreskówkowy styl i równocześnie nostalgiczny dramat amerykański. Do tego trzeba otworzyć coś specjalnego!

kick-ass
Leje się krew w stylu Batmana.

Joanna Kołodziejczak: Pamiętacie wina, które pijaliście w czasach…  powiedzmy studenckich? „Kick Ass” skłonił mnie do wspomnień. Więc może to dobry pomysł, żeby przy okazji oglądania go zrobić eksperyment i wrócić do smaków sprzed lat? Ciekawa jestem, jak będzie mi się podobało teraz na przykład takie Gato Negro… W mojej pamięci jest owocowe i pachnie kominkiem. Tyle wtedy umiałam stwierdzić. No i jeszcze, że mi smakuje. Teraz pewnie określiłabym tę owocowość jako zapach czarnej porzeczki, a „kominek” – „nuty dymne”. I pewnie poczułabym słodką lekką mdlącą wanilię. Słowem klasyczne supermarketowe bardzo beczkowe cabernet sauvignon z Chile! Dla tych, którzy chcą się z nim zmierzyć, do kupienia np. w delikatesach K&M za 26,90 zł. Oferują je też dyskonty takie jak Biedronka.

Nie namawiam Was na Czarnego Kota, raczej na podróż sentymentalną do początków winiarskich fascynacji. Może przy okazji przekonacie się, jak daleko zaszliście. A może się okaże, że początki były ambitne i wino Waszej młodości nadal zachwyca. Albo że dobrze się starzeje.

„Kick Ass”: Canal+, niedziela 11.03, godz. 22:00

Gato Negro Cabernet Sauvignon
Hit czasów studenckich.

Komentarze

Musisz być zalogowany by móc opublikować post.

 • pawelB

   ok, będę pierwszy w temacie, N.Cage’a darzę czysta nienawiścią (filmy o czarownikach i diabłach) przeplataną z platoniczną miłością (zły porucznik ostatnio), ale w tym filmie dał radę. Podobny bardzo ciekawy jest scott pilgrim vs. the world, równie pojechany i intrygujący, fajnie że takie filmy polecacie, jakbym mial telewizor to może bym nawet obejrzał.

  • Izabela Kamińska

   pawelB

   Ha! Najlepsze jest, że ja nie mam telewizji od 6 lat!:) Ale film to mój kolejny konik, stąd ten cykl:) I to prawda, że N.Cage zszedł na psy i ten jego tupecik i sztuczna maska zbotoksowana działają mi na nerwy, ale ten film to majstersztyk i nawet Nikuś tu nie wadzi:).

   • victor creed

    Izabela Kamińska

    Nick ma problemy finansowe, stad gra gdzie popadnie…

 • victor creed

  Recenzję ludzi którzy z popkulturą mają mało wspólnego przypominają ojca Natanka który recenzuje pornosy.