Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

WSET Level 1

WSET Level 1 Award in Wines to podstawowy kurs wiedzy o winie przeznaczony dla osób, które rozpoczynają pracę w branży winiarskiej bądź gastronomicznej lub też zaczynają pasjonować się winem.
Kurs prowadzony jest w języku angielskim.
Wszystkie materiały edukacyjne oraz egzamin są w języku angielskim.
Kurs obejmuje 8 godzin zajęć włącznie z egzaminem.
Kurs jest podzielony na dwa zajęcia. Podczas kursu degustowanych jest 9 win.

Wine and Spirit Education Trust (WSET) to organizacja powstała w 1969 roku, której celem było oferowanie wysokiej jakości edukacji w zakresie wiedzy o winie na rynku Wielkiej Brytanii. Dzisiaj WSET to największa międzynarodowa jednostka szkoleniowa zajmująca się edukacją w dziedzinie wina i mocnych alkoholi. Kursy WSET są oferowane w 62 krajach na całym świecie zarówno dla branży winiarskiej i gastronomicznej jak również zainteresowanych konsumentów. Dyplomy WSET są uznawane na całym świecie. Zajęcia odbywają się w warunkach szkolnych i są nauczane wyłącznie przez akredytowanych instruktorów WSET.

Kurs poprowadzi Monika Bielka-Vescovi http://szkolasommelierow.com/trenerzy/

Cena kursu 800 zł

Zapisy na monika@szkolasommelierow.com

FacebookTwitterGoogle+WykopEmail