Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

MINI CLASS. Cabernet Sauvignon

Mini Class to mieszanka, tylko trochę wybuchowa, warsztatów, panelu degustacyjnego, treningu, wymiany myśli oraz doskonalenia naszej wiedzy o winie. Bo jeśli są Kobiety to jest energia. Oczywiście z klasą i na luzie!

Poczucie wina. Cabernet Sauvignon
Nasze trzecie spotkanie poświęcone będzie Cabernet Sauvignon, wspólnej degustacji i opisowi 6 wybranych etykiet z różnych stron świata. Zaprezentujemy różnice i podobieństwa w uprawie i winifikacji tych niezwykle aromatycznych gron.

Na spotkanie zapraszamy 16 stycznia o godzinie 19.00 do Kompleksu Gastronomicznego SAM Żoliborz przy ul. Rydygiera 9c. Warsztaty poprowadzi Joanna Poremba a naszymi partnerami będą SAM Żoliborz oraz Kinga Pienińska.

koszt 70 zł/os
bilety dostępne na www.miniclass.evenea.pl

FacebookTwitterGoogle+WykopEmail