Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Tersande 2014

Komentarze

domaine-des-homs-pays-doc-tersande-2014

Domaine des Homs Pays d’Oc Tersande 2014

Podróże kształcą. W takim na przykład Krakowie można spacerować po klimatycznym Kazimierzu i natrafić na mały sklepik Naturaliści. A w nim siedzi nasz dawny autor Joseph Di Blasi i cierpliwie przekonuje krakusów do win biodynamicznych i naturalnych, na przykład pysznych bąbelków Camillo Donatiego czy niesamowitych wulkanicznych czerwieni Franka Cornelissena.

Ale w krótkim katalogu Naturalistów widnieją nie tylko bezsiarkowe wina naturalne. Joseph nalał mi pysznego Grenache z Langwedocji. Posiadłość Domaine des Homs jest ekologiczna, ale bez żadnych smakowych dziwactw, a jej podstawowe wino Tersande ma klasyczne, bardzo przyjemne nuty wiśni i jeżyn, lekko zadziorną taninę na skalnym tle. Szczere, chłopskie wino w szlachetnym stylu, w sam raz na mroźne listopadowe wieczory. Do tego nader bardzo dobra cena 46 zł. Polecam! ♥♥♥♡

Źródło wina: udostępnione do degustacji przez importera.

Komentarze

  • Radek Rutkowski

    „ekologiczna, ale bez żadnych smakowych dziwactw” :).