Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Amorany Cava Brut

Komentarze
Cava Amorany Brut
Smaczne bąbelki na co dzień.

ARSA Cava Amorany Brut Gran Cuvée

Jak często macie nastrój na bąbelki? Ja często. Dlatego dobre musujące butelki w znośnej, codziennej cenie są zawsze poszukiwane. Ta przystojna buteleczka zdjęta z półki w Lidlu okazała się całkiem przyjemna. Jak to Cava – proste, przyjemne picie, zwłaszcza, gdy bardzo mocno się wino ochłodzi (doradzam nawet pół godzinki w zamrażarce). Są to raczej płycizny niż głębie smaku, ale z kolei nie ma agresywnych nut naftowo-ziołowych, które często spotyka się w taniej Cavie. Poz tym jest zdecydowanie wytrawne, więc będzie można je podać do wiosennego obiadu. Niewarte specjalnej wycieczki do Lidla, ale warte zakupu, gdy będziecie w tej sieci robić zakupy. (29,99 zł)

Aha,  na pocieszenie – jeśli wydaje Wam się, że cena wina w Polsce jest wysoka – zerknijcie sobie na cenę tej Cavy w Lidlu w Belgii (w promocji).

Źródło wina: zakup własny autora.

Komentarze