Winicjatywa zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Treści na Winicjatywie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

Winicjatywa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się przed innymi o najlepszych winach, promocjach i degustacjach.

Opuść stronę

Polub nas na Facebooku! Bieżące informacje, ciekawostki i konkursy.

Wojciech
Bońkowski

0 komentarze

19VI2013

Amorany Cava Brut

Cava Amorany Brut

Smaczne bąbelki na co dzień.

ARSA Cava Amorany Brut Gran Cuvée

Jak często macie nastrój na bąbelki? Ja często. Dlatego dobre musujące butelki w znośnej, codziennej cenie są zawsze poszukiwane. Ta przystojna buteleczka zdjęta z półki w Lidlu okazała się całkiem przyjemna. Jak to Cava – proste, przyjemne picie, zwłaszcza, gdy bardzo mocno się wino ochłodzi (doradzam nawet pół godzinki w zamrażarce). Są to raczej płycizny niż głębie smaku, ale z kolei nie ma agresywnych nut naftowo-ziołowych, które często spotyka się w taniej Cavie. Poz tym jest zdecydowanie wytrawne, więc będzie można je podać do wiosennego obiadu. Niewarte specjalnej wycieczki do Lidla, ale warte zakupu, gdy będziecie w tej sieci robić zakupy. (29,99 zł)

Aha,  na pocieszenie – jeśli wydaje Wam się, że cena wina w Polsce jest wysoka – zerknijcie sobie na cenę tej Cavy w Lidlu w Belgii (w promocji).

Źródło wina: zakup własny autora.

Podobne
artykuły

Komentarze